Kuzhina kabineti dhe wardrobe.More se 10 vjet përvojë.

Rreth nesh

Foshan Jamay Punim Materials Co, Ltd

Jamay Punim materiale Kompania është një prodhues i specializuar në prodhimin e kabinete kuzhinë, wardrobes dhe të gjitha llojet e mobiljeve customed në të gjithë botën. Fabrika jonë ndodhet në Foshan Kinë. Produkti ynë mund të jetë i përshtatshëm me pikën OEM. Avantazhi ynë është ekip i fortë i prodhimit,cilësi më të mirë me dizajn dhe të ofrimit të shpejtë, dhe përvojë të pasur në furnizimin e duhur të produkteve standarde për projektet globale. Ne kemi shumë të modeleve standarde me dizajnin më të mirë dhe zejtari, dhe ne jemi gjithashtu të mirë në OEM prodhim si për kërkesat e konsumatorëve dhe harton për projektin.


Lexo me shume >>

Sherbime

Nëse keni nevojë për OEM & ODM Custom bërë zgjidhje ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për progres të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Contact Us
INQUIRY NOW